Ochrana osobních údajů

publikoval: Jindřich Sedlák | z 16 února 2024

Úvod

Vítejte na stránkách Thajské Erotické Masáže HP. Vaše soukromí a ochrana osobních údajů jsou pro nás velmi důležité. Tento dokument vysvětluje, jak shromažďujeme, zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje. Naším cílem je zajistit, aby byla vaše interakce s naším webem co nejprůhlednější a bezpečná. Společnost vede Jindřich Sedlák, sídlící na adrese Kounicova 67/69, 602 00 Brno, Česká republika, který je zodpovědný za ochranu vašich osobních údajů. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese [email protected].

Zásady shromažďování a používání údajů

Když navštívíte náš web, můžeme shromažďovat určité informace, jako jsou vaše IP adresa, informace o prohlížeči, čas vaší návštěvy a stránky, které jste si prohlíželi. Tato data používáme především pro zlepšení našich služeb a poskytnutí co nejlepšího uživatelského zážitku. Vaše osobní údaje shromažďujeme pouze v případě, že se rozhodnete nám je sami poskytnout, například při registraci k odběru novinek nebo při rezervaci služeb. Tyto informace používáme k zajištění poskytovaných služeb, odpovídání na vaše dotazy a informování o novinkách a akcích.

Práva subjektu údajů

Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, které u nás máte uložené, a můžete požádat o jejich opravu, aktualizaci nebo vymazání. Můžete také omezit, nebo nesouhlasit s některými způsoby, jakými mohou být vaše údaje použity, včetně odhlášení se od marketingových komunikací. Veškeré tyto žádosti můžete zaslat na výše uvedený e-mailový kontakt.