Zásady ochrany osobních údajů

publikoval: Jindřich Sedlák | z 16 února 2024

Úvod

Vítejte na stránkách Thajské Erotické Masáže HP. Ochrana vašeho soukromí a osobních údajů je pro nás velmi důležitá. V následujících odstavcích vám podrobně vysvětlíme, jakým způsobem sbíráme, zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje při používání našich služeb. Společnost se zavazuje dodržovat platné zákony a nařízení týkající se ochrany osobních údajů, včetně Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Důvěra našich klientů je pro nás klíčová, a proto klademe důraz na transparentnost a spravedlivost ve zpracování vašich osobních údajů.

Jaké údaje sbíráme

Shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete při využití našich služeb, například když vstoupíte na naše webové stránky, objednáte si masáž nebo nás kontaktujete. Mezi tyto údaje patří vaše jméno, kontaktní informace, jako je e-mailová adresa a telefonní číslo, a další informace nezbytné pro poskytování našich služeb. Veškeré shromážděné údaje jsou zpracovávány s nejvyšší možnou pečlivostí a v souladu s platnými zákony.

Účel zpracování údajů

Osobní údaje shromažďujeme za účelem poskytování a zlepšování našich služeb, zajištění bezpečnosti a ochrany služeb a klientů, jakož i pro marketingové a reklamní akce. Všechny shromažděné informace nám pomáhají lépe porozumět vašim potřebám a zájmům, abychom mohli nabízet personalizované služby a udržovat s vámi účinnou komunikaci.

Práva subjektu údajů

Podle GDPR máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání. Můžete také nesouhlasit s určitými způsoby zpracování vašich údajů. Pro uplatnění těchto práv nebo pokud máte jakékoli dotazy týkající se ochrany vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailovou adresu [email protected]. Váš požadavek zpracujeme co nejrychleji a v souladu s platnými právními předpisy.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo požadavky týkající se zpracování vašich osobních údajů můžete kontaktovat majitele webu, Jindřicha Sedláka, na adrese:
Kounicova 67/69, 602 00 Brno, Česká republika
E-mail: [email protected]