Podmínky služby

publikoval: Jindřich Sedlák | z 16 února 2024

Úvod

Vítejte na stránkách Thajské Erotické Masáže HP. Tyto podmínky služby (dále jen "Podmínky") regulují vaše užívání našich služeb a přístup ke všem obsahům, produktům a službám dostupným na našem webu. Přistupováním k našemu webu thajskemasazehp.cz a jeho používáním vyjadřujete souhlas s těmito Podmínkami. Pokud s některou částí Podmínek nesouhlasíte, nejste oprávněni web používat. Poskytujeme širokou škálu erotických masáží, které kombinují tradiční thajské techniky s elementy erotického uvolnění. Naše služby jsou poskytovány s důrazem na profesionalitu, diskrétnost a respektování soukromí našich klientů.

Obecné podmínky

Poskytované služby jsou určeny pouze osobám starším 18 let. Přístupem k našim službám potvrzujete, že splňujete věkový limit a že máte právní oprávnění využívat naše služby. Naše erotické masáže jsou poskytovány v souladu s platnými právními normami a etickými standardy. Očekáváme, že naši klienti se budou k našim službám stavět s respektem a důstojností, jakou si zaslouží jak naše masérky a maséři, tak samotné služby.

Zásady ochrany soukromí a bezpečnosti

Ochranu vašich osobních údajů považujeme za klíčovou a jsme oddaní chránit vaše soukromí. Všechny osobní informace shromažďované při využívání našich služeb jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany soukromí a platnými zákony o ochraně osobních údajů. Vaše údaje nebudou nikdy sdíleny s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu. V rámci poskytování našich služeb jsme zavedli přísné bezpečnostní protokoly, aby byla zajištěna maximální možná ochrana vašich informací.

Omezení odpovědnosti

Naše služby jsou poskytovány na "jak jsou" bázi a nezaručujeme, že budou splňovat vaše specifické potřeby nebo očekávání. Nebereme na sebe odpovědnost za žádné přímé, nepřímé, incidentální, speciální nebo následné škody vzniklé v souvislosti s využíváním našich služeb. Uvědomujeme si, že naše masáže mohou mít silný emocionální a fyzický dopad, avšak rozhodnutí využít naše služby leží výhradně na vás a je vaší osobní odpovědností ohledně jakýchkoli výsledků.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek týkajících se našich Podmínek služby se neváhejte obrátit na majitele webu Jindřicha Sedláka na e-mail: [email protected]. Naše adresa: Kounicova 67/69, 602 00 Brno, Česká republika. Jsme zde, abychom vám poskytli bezpečné a diskrétní prostředí, kde můžete prozkoumávat magii thajských erotických masáží.